هُوَ المُصَوّر

پاورپوینت کودکان(داستان نگار)

پاورپوینت داستان کودکان

 

 

تلاش شده است اسلاید ها یا داستان نگار ها از تصاویر مناسب و خوب و با کیفیّت برخوردار باشند.علاوه بر این سعی شده است علاوه بر تناسب سنی طول و محتوای داستان با سن مخاطب، محتوای خوبی نیز ارائه شود.

پاورپوینت داستان داستان کودکان- داستان- قصه- نقل- حکایت- پاورپوینت- پرده نگار- تمثیل- تصویر- تصویرگری- حکایت گری- کودک- کودکان- اطفال- تمپلیت پاورپوینت- تم پاورپوینت- نقاشی- حکایات- قصه ها- طبقه سنی- تناسب- کیفیت- محتوا- جذابیت- بچه- بچه ها- آموزش- پاورپوینت آموزشی- سرگرمی- پاورپوینت سرگرمی- رنگ- رنگ ها- دانلود- دانلود پاورپوینت کودکان-پاورپوینت کودکان-پاورپوینت قصه– پاورپوینت برای کودکان-پاورپوینت داستان-پاورپوینت در خدمت داستان- اسلاید داستان- اسلاید حکایت- پاورپوینت و داستان- نمایش- پرده نگار- پرده نگاری- دانلود پاورپوینت- تمپلیت کودکان- اسلاید کودکان- پاورپوینت کودکانه- تم- مضمون- موضوع- بیان- تعریف- انتقال- تمپلیت آموزشی- داستان های آموزشی- نقل داستان- داستان های مصور- داستان کوتاه-داستان های کوتاه- داستان نگار.

داستان نگار  زیباترین و بهترین پاورپوینت کودکان

داستان همواره از طریق ابزارهای گوناگون برای مخاطبان آن، به ویژه کودکان نقل و باز گو می شده است.بیان شفاهی، نمایش، پرده خوانی و … شیوه هایی بوده که از دیروز تا امروز رواج داشته است.اگر «پاورپوینت» را «پرده نگار»(واژه مصوّب فرهنگستان زبان فارسی) بدانیم. در واقع پاورپوینت همان پرده است که به صورت جدید و تکنولوژیک ظهور کرده است و از امکانات بیشتر و جدیدتری برخوردار شده است.

این ابزاز امروزه این قابلیت را دارد که برای آموزش و سرگرمی کودکان مورد استفاده قرار گیرد.پاورپوینت می تواند وسیله خوب، کارآمد و اثرگذاری برای بیان داستان و قصّه کودکان باشد. به همین خاطر ما می توانیم این ابزار را «داستان نگار» نیز بنامیم.

34

پارس اسلاید تلاش کرده است در اقدامی ابتکاری، ظرفیت جدیدی از پاورپوینت را در خدمت آموزش کودکان قرار دهد(داستان نگار).تلاش کرده ایم با افزودن داستان و قصه بر اسلایدهای پاورپوینت، ابزار خوبی برای مهدهای کودک، مدارس و اوقات فراغت کودکان تولید کنیم.