پارس اسلاید؛

(تمپلیت های آماده نوشتن)

استفاده بهینه از پاور پوینت (Powerpoint)یا پرده نگار

  پاور پوینت امروزه کاربرد چشمگیری در تولید وانتقال محتوا و ارائه مطالب مختلف در عرصه های گوناگون پیدا کرده است.

  به دلیل در دسترس بودن، سهولت در استفاده، کم حجم بودن اسلاید ها، قابلیت استفاده آسان و برخورداری از ساختار کاربر پسند، محبوبیت فراوانی در مجامع و عرصه های علمی، آموزشی و تجاری پیدا کرده است. پارس اسلاید حرکتی جدید در مسیر استفاده بهینه از این ابزار است.

  پاور پوینت (PowerPoint)به عنوان یک رسانه

این ابزار مفید امروزه کارکرد رسانه ای قابل توجّهی نیز یافته و  در فضای مجازی و رسانه ای نیز ظرفیت های خوبی از خود نشان داده است.

به عنوان نمونه، کاربر یا ارائه دهنده با استفاده از  این ابزار که از تنوّع خاصّی برخوردار است به آسانی می تواند در محیطی زیبا و جذّاب با نمایش اسلاید های مختلف فضای خوبی برای طرح مطالب خود مهیّا نماید.

همچنین به راحتی قادر است با اضافه کردن انیمیشن، افکت های صوتی و تصویری و … پاور پوینت خود را از جذّابیت دو چندان بهره مند سازد.

  پاور پوینت(PowerPoint)ابزار رایج کنفرانس ها

بر کسی پوشیده نیست که امروزه برای ارائه دستاوردهای علمی، محتویات یک مقاله، اقناع سازی تجاری و اقتصادی، تبیین راهبردها، توجیه طرح ها و … در انواع مختلف کنفرانس ها و نشست ها؛  پاور پوینت بهترین و آسان ترین راه است. مطابق آمار، پاور پوینت نرم افزاری است که سهم 95 درصدی در ارائه در کنفرانس های جهان را به خود اختصاص داده است!

 پاور پوینت (PowerPoint) وسیله کمک آموزشی

پاور پوینت می تواند در طراحی آموزشی و تدریس کمک کار خوبی برای معلمان و مدرسان باشد. آماده سازی خوب، هنری و دارای محتوای مناسب اسلایدها علاوه بر اینکه کمک کار خوبی برای معلم و مدرس است، در صورت استفاده بجا و منطقی در جریان تدریس می تواند نقش خوبی در فرایند یادگیری داشته باشد.

البته استفاده صحیح  از آن در جریان تدریس از اصولی برخوردار است که در مقاله اصول به کار گیری صحیح پاور پوینت در تدریس به آن پرداخته ایم.

تمپلیت های آماده نوشتن

  پاور پوینت (PowerPoint) ابزاری کار آمد برای توجیه طرح های اقتصادی و تجاری

پاور پوینت در صورت کاربرد درست و حرفه ای از جنبه های مختلف می تواند در فرایند توجیه یا تشریح طرح های اقتصادی و تجاری کارآیی داشته باشد. در نگاه اول،  مضمون (Theme) به کار رفته در اسلاید از جهت جذّابیت و تناسب؛ در کنار محتوای خوب می تواند سهم ارزشمندی در اقناع روانی مخاطب یا مخاطبان داشته باشد.

از طرف دیگر،  پاور پوینت با در اختیار قرار دادن ابزار های خوبی مانند نمودارها، شکل ها، فلوچارت ها، جداول و … ابزار خوبی در اختیار مدافعان یا طراحان یک طرح اقتصادی تجاری در جهت تحلیل و تشریح دیدگاه های خود، قرار می دهد.

قالب های آماده نوشتن

پارس اسلاید؛ ارائه دهنده خدمات مختلف در جهت استفاده بهینه از  پاور پوینت

پارس اسلاید parsslide.ir در تلاش است با نگاهی علمی و تجربی به پاور پوینت، زمینه مساعدتری برای استفاده های علمی، آموزشی، تجاری و  رسانه ای و … از این نرم افزار کاربردی فراهم آورد.

قالب های آماده نوشتن-تمپلیت های آماده نوشتن

پارس اسلاید

بازدیدها: 530

preloader