پاور پوینت طرح سه بعدی اتم

پاور پوینت طرح سه بعدی اتم

دانلود رایگان

قالب پاورپوینت رسانه های  اجتماعی

قالب پاورپوینت رسانه های اجتماعی

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت اعداد باینری

قالب پاورپوینت اعداد باینری

خرید و دانلود

تم پاورپوینت کتاب و پرندگان کاغذی

قالب پاورپوینت کتاب و پرندگان کاغذی

خرید و دانلود

تمپلیت پاورپوینت مرکز روانشناسی

قالب پاورپوینت مرکز روانشناسی

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت پایان نامه شیمی

قالب پاورپوینت پایان نامه شیمی

خرید و دانلود

پاور پوینت منظومه اندرومدا

پاور پوینت منظومه اندرومدا

دانلود رایگان

تمپلیت پاورپوینت هوش مصنوعی

تمپلیت پاورپوینت هوش مصنوعی

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت ایده خلّاق

تمپلیت پاورپوینت ایده خلّاق

خرید و دانلود

پاورپوینت درس جغرافی

تمپلیت پاورپوینت درس جغرافی

خرید و دانلود

تمپلیت پاورپوینت پروژه مهندسی

تمپلیت پاورپوینت پروژه مهندسی

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت پروژه ساختمان مدرن شما گاهی در صدد اجرای یک پروژه معماری هستید. شما مصالح را در اختیار دارید، همچنین نبیروی کار و مجوزهای لازم را. ولی نمی دانید چگونه داده هایتان را چگونه در نشست بعدی ارائه دهید. شما با استفاده از این تمپلیت می توانید به خواسته هایتان برسید. قیبل از همه، شما باید به زمینه رنگ با نمای سنگین توجه کنید. آنها عناصر کاملی هستند تا احساس آرامش و ثبات را منتقل کنند. بنابراین ارائه های شما فراگیر خواهند بود. این قالب دارای نمودار ها و آیکن هایی است که قابلیت شخصی سازی براساس خواست و نیاز شما را دارند. این تمپلیت با امکانات خوبی که در اختیار شما قرار می دهد، راه موفقیت را برای شما هموار می سازد. ویژگی های قالب پاورپوینت پروژه ساختمان مدرن • تمپلیت صد درصد قابل ویرایش بوده و به آسانی قابل تطبیق با آیتم های دیگر است. • دارای43 اسلاید متفاوت است. • در برگیرنده گرافیک ها و نقشه های قابل ویرایش است. • شامل هزار 1000 آیکن است که در 11 مضمون تقسیم شده اند. • شما می توانید با استفاده از این ایکن ها اسلایدهای خودتان را شخصی سازی نمایید. • اندازه گسترده (16:9) برای هر صفحه نمایشی آن را مناسب ساخته است. تمپلیت پاورپوینت پروژه ساختمان مدرن پارس اسلاید– اسلاید های آموزشی- پرزنتیشن- پرزنتیشن معماری- پرزنتیشن مهندسی- پرزنتیشن عمران- شهرسازی–اسلایدهای حرفه ای- تم حرفه ای پاورپوینت- تم های زیبا و باکیفیت- تمپلیت های حرفه ای آموزشی- قالب حرفه ای اجتماعی- قالب های با کیفیت پاورپوینت- تمپلیت پاورپوینت کسب و کار – پاورپوینت های با کیفیت و زیبا و به روز کسب و کار را در پارس اسلاید ببینید- اسلایدهای حرفه ای در موضوعات و مضامین متنوع- با قابلیت اطلاع نگاری و اینفوگرافی- پاورپوینت های کارآمد- پاورپوینت های روز دنیا – تمپلیت عمران و معماری– رنگ- رنگ ها- آرامش- اطمینان- پاورپوینت روانشناسی-قالب حرفه ای و کاربردی.

تمپلیت پاورپوینت پروژه ساختمان مدرن

 خرید و دانلود

تم پاورپوینت کهکشان راه شیری

تم پاورپوینت کهکشان راه شیری

 دانلود رایگان

قالب پاورپوینت لامپ کاغذی ایده

قالب پاورپوینت لامپ کاغذی ایده

خرید و دانلود

تم پاورپوینت تعمیر کامپیوتر

قالب پاورپوینت تعمیر کامپیوتر

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت رزومه(CV)

قالب پاورپوینت رزومه(cv)

خرید و دانلود

قالب پاورپوینت انرژی خورشیدی-

قالب پاورپوینت انرژی خورشیدی

 خرید و دانلود

قالب پاورپوینت خبر نامه تکنولوژی یک خبرنامه حرفه ای خوب همه آن چیزی است که شما نیاز دارید همکاران و مخاطبان خود را به روز نگه دارید. آخرین اطلاعات در مورد تکنولوژی و فناوری. اگر شما خواهان خوانده شدن مطالبتان هستید، نیازمند جلب توجه آنها هستید. جلب توجه آنها با یک ارائه خوب ممکن است. این تمپلیت به شما کمک خواهد کرد تا نظر مخاطبان خود را جلب کنید. یک رسانه خوب بهترین وسیله برای به اشتراک گذاری مطالب شماست. طراحی این تمپلیت کاملا در مورد مدرنیته است. شما در نگاه اول می توانید آن را متوجه شوید. پس زمینه در تمپلیت پاورپوینت خبر نامه تکنولوژی رنگ و لعاب تکنولوژیکال دارد. خط های زیاد مثلثی شبکه شده، مفهوم اتصال و ارتباط را ایجاد کرده است. رنگ اصلی رنگ طوسی و خاکستری است. رنگی جدی که برای ارائه شما لازم است. عکس ها و آیکن های به کار رفته، همه با موضوع اصلی قالب؛ یعنی تکنولوژی مرتبط هستند. نمودار ها و نقشه ها نیز کمک خوبی برای شما خواهند بود. این تمپلیت را دانلود کرده و مطابق نیازهایتان به ویرایش و شخصی سازی آن بپردازید. ویژگی های قالب پاورپوینت خبرنامه تکنولوژی • تمپلیت صد درصد قابل ویرایش بوده و به آسانی قابل تطبیق با آیتم های دیگر است. • دارای43 اسلاید متفاوت است. • در برگیرنده گرافیک ها و نقشه های قابل ویرایش است. • شامل هزار 1000 آیکن است که در 11 مضمون تقسیم شده اند. • شما می توانید با استفاده از این ایکن ها اسلایدهای خودتان را شخصی سازی نمایید. • اندازه گسترده (16:9) برای هر صفحه نمایشی آن را مناسب ساخته است. تمپلیت پاورپوینت خبرنامه تکنولوژی پارس اسلاید– اسلاید های آموزشی- پرزنتیشن- پرزنتیشن زیبا- پرزنتیشن تکنولوژی- پرزنتیشن فناوری-امواج فانتزی–اسلایدهای حرفه ای- تم حرفه ای پاورپوینت- تم های زیبا و باکیفیت- تمپلیت های حرفه ای آموزشی- قالب حرفه ای فناوری- قالب های با کیفیت پاورپوینت- تمپلیت پاورپوینت کسب و کار – پاورپوینت های با کیفیت و زیبا و به روز کسب و کار را در پارس اسلاید ببینید- اسلایدهای حرفه ای در موضوعات و مضامین متنوع- با قابلیت اطلاع نگاری و اینفوگرافی- پاورپوینت های کارآمد- پاورپوینت های روز دنیا – تمپلیت ارائه خوب– رنگ- رنگ ها- جدیت- اطمینان- پاورپوینت خبرنامه تکنولوژی-قالب حرفه ای و کاربردی.

قالب پاورپوینت خبرنامه تکنولوژی

خرید و دانلود

پارس اسلاید

پاورپوینت علمی-تم پاورپوینت علمی

پاورپوینت علمی-تم پاورپوینت علمی یکی از مهمترین و پرکاربردترین انواع تم ها می باشند.

این اسالاید ها در مجامع علمی، دانشگاه ها و نشست ها و همایش های علمی کاربرد زیادی دارند.

در استفاده از تم پاور پوینت علمی توجه به برخی نکات می تواند سود مند باشد. نکات زیر به طور خلاصه در استفاده بهینه از این تم ها قابل توصیه است:

 • تم انتخاب شده بهتر است با موضوعی که برای ارائه انتخاب کرده ایم، تناسب داشته باشد.
 • مثلا اگر قرار است در مورد فیزیولوژی بحثی را ارائه نمایید تمی انتخاب کنید در قلمرو مباحث فیزیولوژیک باشد.
 • از درج جملات و مطالب طولانی در اسلاید ها خود داری نمایید. جملات و پاراگراف های طولانی باعث خستگی مخاطبان می شود. فراموش نکنیم که پاورپوینت وسیله ارائه رئوس مطالب است.
 • در انتخاب فونت و رنگ آن دقت شود.
 • زیبایی فونت و رنگ در جلب توجه مخاطب موثر است.
 • پاورپوینت علمی باید به گونه ای طراحی شود که مطالب ترتیب منطقی داشته باشند. یکی از دلایل بکارگیری پاورپوینت نظم دهی به کار است.
 • از کارکرد نمودارها و جداول حتی الامکان غافل نشویم.
 • تم پاورپوینت علمی بهتر است در همه جلسات و نشست ها یکی نباشد. تنوع در کار رضایت بیشتری به دنبال خواهد داشت.
 • خود ما هم در جریان کار متنوع کمتر خسته می شویم.
 • همانطور که قبلا نیز گفته ایم در استفاده از پاورپوینت افراط نکنیم.
 • اگر شما استاد یا معلم هستید، توجه داشته باشید که نباید اسلایدها شما را از جریان تدریس حذف کنند.

پارس اسلاید در تلاش است با ارائه پاورپوینت علمی-تم پاورپوینت علمی در خدمت جامعه علمی کشور باشد.

ما در این وبسایت در تلاشیم کارهایی با کیفیت، زیبا، به روز و جذّاب ارائه نماییم.

Parsslide.ir

preloader